SportStars Magazine

Garnet & Ivory Divisions

Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

BRACKETS

Garnet Division   |   Ivory Division

ROSTERS

GARNET DIVISION

BENTLEY (Lafayette)

2 Miya Kutchins Jr.

5 Katheryn Dunn So.

11 Ali LaBadessa So.

14 Grace Kim So.

15 Alex Wechser Fr.

20 Isabella Chhina Fr.

21 Elise Noor Bryan Jr.

22 Ryan Park Jr.

23 Colby Vine Sr.

24 Lillia Hammons Fr.

Coach: Kelly Thomas

 

CORAL ACADEMY (Henderson, Nev.)

1 Sydney Scheideman So.

3 Elayne Guillen Jr.

4 Leila Mago Jr.

5 Crisjoe Tamesis Sr.

10 Gabriella Poulsen Fr.

11 Disha Patel Jr.

12 Kaiyla Dowling So.

13 Mildred Flores Jr.

14 Ashley Manibog So.

15 Elizabeth Yurcisin Jr.

20 Zoe Maletsky Jr.

23 Christine Austria So.

25 Vivian Vo So.

Coach: Brian Traversie

 

CORNERSTONE CHRISTIAN (Antioch)

1 Kayleen Dellinger Jr.

10 Nia Russell Jr.

12 Angelina Castallucio So.

14 Kenzie Dellinger Fr.

15 Ally (Ashley) Santiago So.

21 Ailaina Morrison Jr.

23 April Fuller So.

24 Addison Rickli Sr.

30 Juliana Rodriguez So.

32 Terria Foskey Sr.

33 April Davis So.

42 Emily Elsberry So.

44 Amy Rios Fr.

Coach: Alfonzo Edwards

 

HEAD-ROYCE (Oakland)

1 Amaya Weekes Fr.

2 Karina Ravipati Fr.

3 Natalie Craig So.

5 Lily Richards So.

10 Marley Goldenberg Fr.

10 Morgan Mergelkamp So.

11 MacLaine Goldenberg Fr.

13 Claire Rose Jr.

14 Hayley Dennings Sr.

15 Anna Greenthal So.

Coach: Britnea Moore

 

MT. DIABLO (Concord)

1 Kianna Imperial Sr.

2 Dominique Inocencio Jr.

3 Hazel Adsuara Sr.

5 Karen Ponce So.

10 Anna Haraguchi Sr.

11 Onyi Onyeukwu Sr.

12 Alexa Sotto Jr.

15 Melissa Becerra Jr.

20 Malika Sowell Jr.

21 Danisha Calloway Sr.

22 Cyril Lumapac So.

55 Denille Inocencio So.

Coach: Kathryn Cruz

 

POINT ARENA

2 Aiyana Robinson Fr.

3 Liz Rodriguez Fr.

4 Estelle Burkhardt Sr.

5 Carina Fuentas Jr.

10 Jazlyn McNeil Jr.

15 Jasmin Davila Sr.

21 Navaeh Bechtol So.

24 Karina Chavez Sr.

32 Kaela Gonzalez Sr.

Coach: Leonard Bechtol

 

SIERRA LUTHERAN (Carson City, Nev.)

5 Dalace Temple Fr.

10 Brianna Wiles So.

11 Taylor Davison Jr.

12 Brynna Hansen Sr.

13 Melissa Steele Jr.

14 Aleyna Gilson Sr.

21 Emily Hicks Sr.

22 Jaden Spotts So.

23 Kati Boogman So.

24 Amanda Almeida Jr.

40 Lizzi Loflin Fr.

42 Mikayla Talkington Fr.

44 Ruth Boogman Sr.

Coach: Michael Nelson

 

IVORY DIVISION on NEXT PAGE.

Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =