SportStars Magazine

Gold & Silver Division

Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

BRACKETS

Gold Division   |   Silver Division

ROSTERS

GOLD DIVISION

CAMPOLINDO (Moraga)

2    Grace Mcguire    Sr.

11    Haley Van Dyke    Sr.

13    Kiana Thorson    Fr.

20    Aubrey Wagner    Sr.

21    Kate Brown    So.

22    Zoe Crouch    Jr.

23    Ashley Thoms    Sr.

24    Kailey Meyer    Sr.

35    Mariella Crudele    Jr.

Coach: Art Thoms

 

HERITAGE (Brentwood)

3    Kendyll McHenry    Jr.

4    Kidest Befikadu    Jr.

5    Jasmin Asher    Sr.

10    Lia Milam    Sr.

11    Mikayla Ross    Fr.

14    Arianna Farinas    Jr.

21    Lauren Campbell    Sr.

23    Mikaila Wegenke    Sr.

24    Jordan Sweeney    Jr.

25    Paige Ziemann    So.

30    Isabella Fabricante    So.

33    Abigail Muse    So.

35    Julie Ramirez    Fr.

 

KINKAID (Houston, Texas)

3    Bella Dawley    Fr.

5    Onuchi Ndee    Jr.

10    Jasmine Smith    Sr.

12    Nakeeya Mccardell    So.

13    Kate Petrovic    Jr.

14    Chloe Hunter    Jr.

15    Trinity Curry    So.

21    Julia Lasater    Sr.

23    December Stevenson    Fr.

31    Nia Caldwell    Sr.

32    Avery Looser    Jr.

Coach: Stacey Marshall

 

MCCLATCHY (Sacramento)

1    Richelle Turney    Sr.

2    Bella Garcia    So.

3    Imani Felix    Fr.

5    Jaidyn Wallace    So.

11    Samaya Beatty    So.

12    Kailyn Wallace    Sr.

15    Nia Lowery    Jr.

20    Jenna Waki    Jr.

22    Kamryn Hall    Jr.

23    Kayla Fermil    So.

55    Eryn Pinkney    Jr.

Coach: Jeff Ota

 

PRAIRIE (Vancouver, Wash.)

1    Dayna Vera    So.

3    Meri Dunford    So.

4    Allison Corral    So.

5    Sydney Weber    Jr.

11    Kendyl Carson    So.

12    Brooke Walling    Jr.

13    Mallory Williams    Jr.

14    Averie Martinez    Jr.

15    Cassidy Gardiner    Jr.

22    Haley Reed    So.

23    Lauren Vreekan    Jr.

Coach: Hala Corral

 

SAN JOAQUIN MEMORIAL (Fresno)

1    Mikaela Mangente    Jr.

2    Mya Murray    Jr.

3    Angela Whitfield    Fr.

4    Samaria Velazquez    Fr.

5    Trinity Scott    Fr.

10    Jada Shakoor    Jr.

22    Aunjona James    Jr.

23    Macie James    Jr.

24    Mikaela Polache    Jr.

25    Sarah Garrett    So.

34    Lucy Parks    Jr.

35    Courtney Anaya    Sr.

Coach: Santino Reynolds

 

SOUTH SAN FRANCISCO

1    Jezelle Madrid    Jr.

3    Sasha Kamoku    Sr.

4    Navaeh Miller    Sr.

5    Kayla Jew    Sr.

12    Becca Tasi    Jr.

21    Alex Salise    Fr.

22    Brittney Cedeno    Sr.

23    Val Avila    Sr.

25    Gabby Natividad    Jr.

31    Lafu Malepeai    So.

32    Jerlene Miller    Sr.

34    Karizma Bergersen    Jr.

Coach: Paul Carion

 

WHITNEY (Rocklin)

3    Katrina Uriarte    Sr.

12    Zoya Mirza    So.

13    Sophie Railsback    Fr.

14    Cherry Akira    So.

15    Mazie Macfarlane    Jr.

20    Allie Drikas    Jr.

21    Makenzie Macfarlane    Jr.

22    Kailee McCarrick    Sr.

23    Jada Lewis    Jr.

24    Lauren Bernard    Fr.

32    Emily Brustman    Jr.

34    Alyssa Baker    Jr.

Coach: Sydney Gatson

 

SILVER DIVISION on NEXT PAGE.

Prev1 of 2
Use your ← → (arrow) keys to browse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − two =